У Станіславській СТГ обговорили питання громадської безпеки та відновлення

0
441

Робоча група з громадської безпеки та відновлення (РГГБВ) провела четверте засідання у Станіславській громаді.

Про це повідомив БФ «Об’єднання» у Facebook.

На засіданні були присутні представники Станіславської СВА, сільської ради, ХОВА, поліції, громадських організацій, благодійних фондів, Програми ООН в Україні, місцеві старости.

Обговорювали загальну безпекову ситуацію у громаді та ідеї на відкриті конкурси грантів для цільових громад Херсонщини. Також була представлена геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів у взаємодії з Робочими групами.

Станіславська громада до 5 березня готуватиме проєкти на фінансування для посилення громадської безпеки та соціальної згуртованості.

РГГБВ у громаді створили влітку 2023 року розпорядженням начальника ВА в межах ініціативи «Херсонська область: громадська безпека та відновлення в умовах змін». Програма впроваджується БФ «Об’єднання» за сприяння Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми з відновлення та розбудови миру.

  • Сьогодні у Станіславській громаді мешкає 41% населення від тієї кількості, що була тут до війни. До повномасштабного вторгнення у громаді проживало 9936 людей. Найменше людей наразі в Олександрівці, яка була майже повністю знищена окупантами. Це 20% з колишніх 2412 осіб.
  • 20 лютого російські військові з дрона вдарили по пересувному медичному пункту у Станіславській громаді. Через російський обстріл у медпункті пошкоджений генератор та знищений кондиціонер. Внаслідок ворожого удару виникла пожежа, яку оперативно ліквідували рятувальники.
  • Мешканцям Білозерки та Станіслава, Зеленівки та Херсона роздали гуманітарну допомогу, яку привезли волонтери гуманітарного центру «Проліска Херсон». До цих населених пунктів благодійники доставили 150 будівельних наборів, 300 OSB-листів та 50 листів тарпауліну.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь