27.6 C
Kherson
Субота, 30 Вересня, 2023

Останні новини

У Станіславській ОТГ об’єкти соціальної сфери переводять на альтернативне опалення.

 Білозерка.info

У Станіславській ОТГ Білозерського району все більше об’єктів соціальної сфери переводять на альтернативне опалення. Від шалених цін на природний газ у зимовий період у селі вже не залежать школа, дитячий садок, будинок культури, спорткомплекс.

Наразі розпочато реконструкцію котельні сільської амбулаторії, яка обслуговує також і жителів декількох населених пунктів поряд з Станіславом та має стаціонарне відділення. Отже, вже цієї зими теплопостачання тут теж відбуватиметься за допомогою системи альтернативного опалення.

 Білозерка.info  Білозерка.info

«Ось така відповідь Станіславської ОТГ на рішення підняти ціни на природній газ», – написав на своїй сторінці у соцмережі сільський голова Володимир Желуденко.

 Білозерка.info

Джерело

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info