У Станіславській громаді завершилось опитування щодо перейменування вулиць

0
455

У Станіславській громаді завершилося громадське обговорення щодо перейменування вулиць.
Про це повідомила Станіславська територіальна громада у Facebook. В опитувані щодо змін назв вулиць взяли участь 216 мешканців Станіслава. За його результатами вулицю Пушкіна пропонують перейменувати на Героїв рятувальників 84,8% мешканців, Гагаріна – на Сонячну (88,8%), Гвардійську – на Героїв України (92%), Гомельську – на Незламності (72,1%), 8 Березня – на Весняну (54,6%), 40 років Перемоги – на Перемоги (86,5%).
До громадських обговорень у Широкій Балці долучилось 318 осіб. Вулиці Гагаріна планують дати назву Чумацька (43,4%), вулиці Карла Маркса – Героїв тероборони (38,5%), Комунарів – Затишна (52,8%), Першотравневій – Козацька (68,3%), Паризької Комуни – Лиманська (45,2%), 8 Березня – Березнева (43,9%).
В опитуванні щодо перейменувань вулиць в Олександрівці проголосувало 349 людей. Вулицю Робочу змінять на Захисників Олександрівки (51,7%), Гагаріна – Максима Жекова (53,3%), Колгоспний провулок – Затишну (31,4%), а Кооперативну – на Прибережну (93,4%).
82 мешканця Софіївки визначили, що вулицю Шмідта слід перейменувати на Центральну (72,5%), Гагаріна – на Виноградну (53,7%).

  • Мешканці Херсонщини, що постраждали від війни, можуть звернутись до Мобільного центру допомоги врятованим. Тут надають підтримку ВПО, людям, які виїхали із зони бойових дій чи окупованих територій, тим, хто постраждав від сексуального насильства, зумовленого війною, та гендернозумовленого насильства.
  • Олександрівським комунальникам передали комплектуючі для обладнання на водомережі від ГО “Міжнародна Солідарність”. Комунальне підприємство отримало муфти універсальні чавунні, адаптер універсальний фланцевий чавунний тощо.
  • У Білозерській громаді перейменували ряд вулиць. У Білозерці вул. Пушкіна стала Героїв Рятувальників, 30 років Перемоги – Небесної сотні, Гагаріна – Героїв Бузкового парку, 1040 полка – Квітневою, Суворова – Івана Сірка. У Кізомисі Горького перейменували у Героїв Захисників України, Чехова – у Вишневу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь