У Станіславській громаді відновили укриття та станцію пожежної охорони

0
263

У Станіславській СТГ триває відбудова. У громаді відремонтували захисну споруду та станцію місцевої пожежної охорони. Також тут відкрили соціальну пральню та збираються запустити в роботу центр безпеки.
Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram.


В укритті наразі працюють фахівці сільради. Захисну споруду укомплектували необхідним обладнанням, встановили два генератори, провели водо- та електропостачання.
У місцевому центрі безпеці, який відкриють через 3 місяці, працюватимуть правоохоронці, екстрені служби та пожежники. Поки що тут зробили косметичний ремонт, а з працівників є лише дільничний. На облаштування центру використовують грантові кошти.
Окрім цього, у громаді відремонтували будівлю місцевої пожежної охорони, яка була зруйнована через ворожі атаки. Наразі вона вже оснащена потрібною спецтехнікою для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Також у Станіславській громаді запустили безкоштовну соціальну пральню. Тут встановлені 3 сушарки та 3 пральні машини. Послуги з прання отримуватимуть майже 40 місцевих мешканців – громадяни похилого віку, одинокопроживаючі, особи з інвалідністю. Згодом пральнею зможуть користуватись інші вразливі категорії населення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь