У Станіславській громаді щодня ліквідовуємо кілька пожеж – керівник МПО Петрушак

0
488
Російські окупанти посилили обстріли цивільної інфраструктури та відкритих територій Станіславської громади. Більшість обстрілів призводить до пожеж, які героїчно гасить місцева пожежна охорона.
Як це вдається в умовах зони бойових дій, розповів нашому виданню Анатолій Петрушак, керівник Станіславської МПО.
“Зараз дуже складний період, коли на добу буває по 2–3 пожежі. Минулих вихідних ми гасили загоряння з першої ночі до вісімнадцятої години наступного дня. Це дуже важко, тримаєшся з останніх сил, але роботу свою виконуєш”.
На жаль, за словами пана Анатолія, наразі буквально палає вся правобережна Херсонщина. Ворожі обстріли, бездощова погода, багато сухостою у комплексі призводять до масштабних пожеж.
“Горять поля з пшеницею, бо по них навмисно цілять окупанти, або вогонь перекидається через нескошену суху траву. Багато людей виїхало, покосами займатися під артилерійським вогнем не будеш. У цьому вся складність,
хоча громада  під час надзвичайних ситуацій завжди гуртується. У Олександрівці, наприклад, люди намагаються всім селом стримати вогонь до нашого приїзду. У всіх селах Станіславської ТГ, до речі, влада зробила запаси води по 10 кубів якраз для гасіння пожеж. Адже можуть бути перебої з водопостачанням”.
Анатолій Петрушак каже, що, на щастя, останнім часом жертв на пожежах серед мирного населення не було. Та чадний дим таки впливає і на погорільців, і на рятувальників. Проте місцева МПО робить все можливе, щоб врятувати будівлі та поля земляків від вогню.
“Ми часто допомагаємо колегам з Білозерської громади на пожежах, якщо маємо таку можливість. Треба об’єднуватися заради життєво важливих справ. Ми – на своїй землі, у себе вдома, це надає сил і впевненості, що Перемога буде за нами. А поки робимо свою справу, бо вона важлива для людей, для їх виживання”.
Олена Бджола

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь