У Станіславській громаді розробляють план відновлення

0
61

5 жовтня відбулося засідання робочої групи з підготовки комплексного плану відновлення Станіславської територіальної громади.
Про це повідомила Станіславська військова адміністрація у Facebook.
План відбудови розробляють у співпраці з програмою DOBRE, за підтримки Херсонської ОВА.
До Станіславської сільради надійшло понад 80 пропозицій щодо відбудови громади. Засідання робочої групи тривало півтори години, протягом яких були розглянуті та внесені до плану усі ідеї.
Узагальнені пропозиції подадуть до програми DOBRE. Втілювати заплановане у життя почнуть після припинення бойових дій.

  • Станіславська та Музиківська громади увійшли до програми комплексного відновлення територій. Відбудова планується до 2027 року. За цей час у громадах повинні провести укріплення об’єктів наявної інфраструктури, зберігати екологію, розвивати промисловість, створювати нові робочі місця.
  • В Олександрівці Станіславської громади полагодили лінію електропередачі, яка живить артезіанські свердловини. Сільська рада придбала для цього силовий трансформатор, роз’єднувач та потужний кабель. Наразі в Олександрівці виконуються пусконалагоджувальні роботи.
  • Завдяки підтримці UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців волонтери центру “Проліска” передали мешканцям Херсонщини 177 будівельних наборів.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь