У Станіславській громаді проводили роботи з благоустрою на новому самоскиді

0
213

Нещодавно Станіславській СТГ передали самоскид. Техніка надійшла від уряду Японії. Спецтранспорт уже використали для впорядкування території.

Про це повідомили у Facebook-групі Станіславської сільської територіальної громади.

6 травня самоскид застосували для проведення робіт з благоустрою у громаді. Разом із ним був використаний екскаватор, якій передали раніше у межах програми «DOBRE». Технікою користувались співробітники місцевої пожежної охорони та працівники, що були залучені до громадських робіт за направленням Херсонського обласного центру зайнятості.

  • На території Киселівського ліцею збудують протирадіаційне укриття. Наразі для сховища розробляють проєктно-кошторисну документаціюна замовлення Департаменту розвитку територій Херсонської ОДА.
  • У Дар’ївській громаді запрацював підрозділ місцевої пожежної охорони. Це 17-й МПО, який створили у Херсонській області після деокупації. 
  • З початку 2024 року у Посад-Покровському Чорнобаївської громади відбудовують 81 об’єкт. У відновленні залучено більш ніж сотню працівників. Також скоро закінчать розробку проєктної документації щодо нового будівництва Центру безпеки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь