У Станіславській громаді планують відкрити соціальні пральні

0
233

У громадах звільненої Херсонщини останнім часом великим попитом користуються послуги соціальних пралень. Відповідні заклади планують відкрити і в Станіславській громаді.
Про це нашому виданню повідомив керівник Станіславської СВА Олександр Бабуцький.

“Поштовхом для створення мережі соціальних пралень у громаді стала пропозиція від Гуманітарного штабу Херсонської ОВА. Ми оформили заявку і вже отримали три пральні машини і три сушарки, а також засоби для прання.
Зараз ситуація з водою, електрикою складна у громаді, багато хто не має можливості нормально випрати свої речі. Особливо це стосується людей з обмеженими можливостями”, – ділиться керівник.

У Станіславській СТГ планують безкоштовно надавати послуги з прання людям з інвалідністю. Згодом, можливо, зроблять соціальні пральні доступними для всіх, але вже за мінімальну оплату.

“У нас в громаді мешкає 168 людей з особливими потребами. Територіальний центр соціального обслуговування піклується про них, є 6 соціальних робітниць. Гуманітарну допомогу людям з інвалідністю доставляємо прямо додому. А послуги соціальної пральні для цієї категорії мешканців будуть дуже великою допомогою”, – зазначає Олександр Бабуцький.
  • Школярі з Херсонщини отримали ще 3200 ноутбуків від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Зокрема, гаджети надійшли до учнів з п’яти громад Білозерщини.
  • У Дар’ївській громаді на базі КНП “Центр надання соціальних послуг” організували безкоштовний прокат ортопедичного обладнання. Проєкт соціального прокату засобів реабілітації фінансує Українська Волонтерська Служба.
  • Волонтери Товариства Червоного Хреста України вивезли літню мешканку Станіслава з-під обстрілів. Представники організації проводять евакуацію маломобільних людей із прифронтових населених пунктів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь