У Станіславській громаді облаштували кабінет дільничного офіцера поліції

0
128

Робоча група з громадської безпеки та відновлення (РГГБВ) у Станіславській громаді реалізувала міні-ініціативу “Порядок і спокій”. В рамках проєкту для дільничного офіцера поліції облаштували робоче місце.
Про це повідомив БФ “Об’єднання” у Facebook.
Завдяки партнерству Станіславської СТГ з Благодійним фондом “Об’єднання” у межах Програми розвитку ООН за напрямом “Громадська безпека та соціальна згуртованість” були покращені умови роботи дільничного офіцера поліції.
Громада знайшла відповідне приміщення, придбала будівельні матеріали та провела косметичний ремонт. ПРООН надала меблі, побутову та оргтехніку.
Окрім цього, Станіславська СТГ отримала камери відеоспостереження. Завдяки обладнанню поліцейські зможуть краще виявляти правопорушення та попереджати їх виникнення.
У Станіславській громаді робочу групу створили влітку 2023 року за розпорядженням очільника військової адміністрації у рамках проєкту “Херсонська область: громадська безпека та відновлення в умовах змін”. Ініціативу реалізовує Фонд “Об’єднання” за сприяння ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії, наданої в межах Програми з відновлення та розбудови миру.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь