22.2 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

У Станіславській СВА обговорили ситуацію з укриттями у громадах Херсонського району

21 липня у Станіславській військовій адміністрації відбулося засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це у Facebook повідомляє Станіславська СВА.
На засіданні розглянули питання перевірки, утримання, облаштування захисних споруд цивільного захисту в територіальних громадах та безперешкодного цілодобового доступу до укриттів місцевих жителів.
Наразі у Станіславській територіальній громаді функціонують два укриття в Станіславі і одне в Широкій Балці. Крім того, додатково у цих населених пунктах були встановлені мобільні протиосколкові укриття.

 Білозерка.info
На засіданні комісії також акцентували увагу на питаннях протипожежної безпеки, функціонування  відповідних служб в громадах та забезпечення контролю за пожежною безпекою з метою недопущення надзвичайних ситуацій в екосистемі та знищення майна.

 Білозерка.info

• З метою підвищення рівня безпеки населення під час ворожих атак у Білозерці встановили чотири мобільних бетонних укриттів на зупинках громадського транспорту.
• Завдяки співпраці Станіславської військової адміністрації та СТОВ «Енограй» мешканці громади отримали 2640 продуктових наборів. Допомога надійшла від Благодійного фонду «Збережи Україну».
• 19 липня мешканці Дар’ївської громади отримали матеріали для ремонтних робіт – 18,9 кубометрів дошок. Жителі Токарівки, Іванівки, Новотягинки та Микільського отримали питну воду від БО Global Empowerment Mission.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info