3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

У Станіславі зафіксовано 2 випадки коронавірусу

Як повідомляє Володимир  Желуденко, голова Станіславської ОТГ, на своїй сторінці у Фейсбук 24 вересня  у двох жителів села Станіслав тест на короновірус показав позитивний результат.

Звертаюся до всіх жителів! Коронавірус нікуди не подівся. За весь час карантину в нашій громаді був лише один випадок – в селі Софіївка, тому ми трохи розслабилися, але наразі цей вірус прийшов і до нас. Прошу не забувати користуватися маскою при спілкуванні з людьми, в транспорті та в громадських місцях. Дотримуватись особистої гігієни. Якомога частіше мити руки з милом в теплій проточній воді протягом хвилини.

Керівникам установ, підприємств, закладів, магазинів та ін. організуйте роботу у відповідності з рекомендаціями головного санітарного лікаря країни. Якщо ви не знаєте цих рекомендацій, зверніться до сільської ради, вам допоможуть з ними ознайомитись.

Старайтесь утриматись від проведення масових заходів.

Завтра відповідні служби будуть виявляти коло контактних осіб з хворими. Всі контактні особи будуть відправлені на самоізоляцію на два тижні.

Пам’ятайте, що кожна людина, з якою ви спілкуєтесь, може бути носієм вірусу. Не панікуємо! Все залежить від нашої поведінки.

Особливо оберігайте дітей. Якщо вірус виявиться у дітей чи працівників навчальних закладів, їх доведеться закрити на карантин. В районі на карантині вже три навчальних заклади.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info