28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

У Станіславі відкрили меморіальну дошку морському піхотинцю Сергію Соньку

 Білозерка.info

Сьогодні, 21 вересня відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки морському піхотинцю Сергію Соньку на фасаді будівлі Станіславської загальноосвітньої школи ЗОШ І-ІІІ ст. ім. К.Й. Голобородька, яку закінчив військовослужбовець.

На лінійку-реквієм завітав голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Гордєєв, якого запросив батько загиблого воїна – Микола Сонько.

«Наш земляк поклав своє життя заради спокою в Україні, миру. Ми повинні пам’ятати та шанувати всіх загиблих у цій війні, не допускати будь-якого розбрату та розбудовувати країну», – зазначив очільник області.

У 2015 році Сергій прийняв рішення захищати Батьківщину і пішов до війська. Був командиром третього відділення першої роти 501-го батальйону 36-ї бригади морської піхоти. 16 листопада 2015 року отримав медаль-відзнаку «За жертовність та любов до України».

8 січня 2017 року молодший сержант Сергій Сонько разом із двома своїми побратимами, перебуваючи на бойовому завданні, підірвалися на фугасі і не повернулися.

«Світла людина – це про Сергія Сонька. Тому відкриваючи дошку, ми віддаємо шану йому та всім захисникам, а також подяку тим, хто і сьогодні стоїть на захисті нашої країни», – зазначив голова Станіславської сільської ради Володимир Желуденко.

Молодший сержант Сергій Миколайович Сонько нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню (посмертно).

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info