37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

У Станіславі пройде серія воркшопів в рамках просвітницького проекту ТСН

22-23 лютого 2020 року в рамках просвітницького проекту ТСН щодо можливостей громад для саморозвитку , за підтримкм Посольства Великої Британії буде проведено серію воркшопів у приміщенні Станіславської сільської ради.

За більш детальнішою інформацією звертатися  в  сільській раді  до спеціаліста з  комунікації та звязків з громадськістю Сербін А.А.  або за телефоном 0999731875

План заходів

22 лютого  – воркшоп команда  Ігора Семиволоса (директор  Центру  близькосхіідних досліджень, один з провідних експертів з  розвитку  можливостей ОТГ в процесі децентралізації) у скоаді : Ігор Семиволос, Сергій Данилов,  Дмитро Звонок.

23 лютого – воркшоп  Тетяни Лебуховської (голови ГО “Буковинська агенція  регіонального розвитку”), U-LEAD, експерт з пошуку  грантових програм  для ОТГ.

23 лютого – воркшоп  Прокаєвої Анни (Координатор Kharkiv Zero Waste, засновниця руху  Zero Waste в Харкові та мережі  мережі екохабів- місце, де народжується культура  “нуль  відховів”)

23 лютого – воркшоп  Павла Бабенка ( експерт з розвитку туризму з громадах, зокрема, зеленого туризму, радник з розвитку голови Краснокутської сі)льської ради, засновник Amazing Ukraine)

Джерело: Станіславська ОТГ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info