3.7 C
Kherson
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Останні новини

У Станіславі під час польових робіт на міні підірвався трактор

Сьогодні у полі поблизу Станіславу здетонував касетний боєприпас. Місцевий фермер на тракторі наїхав на вибухонебезпечний предмет під час обробітку землі.
Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.

Як розповів Станіславський сільський голова Іван Самойленко, внаслідок вибуху від трактора відірвало частину причіпного обладнання, сам фермер, на щастя, серйозно не постраждав.

Це вже другий подібний випадок після деокупації Станіславської громади. 17 лютого на березі ставка в Олександрівці на ворожій міні підірвався місцевий мешканець. Чоловік залишився живим, але втратив стопу. 32-річний чоловік пішов подивитися, чи можна проїхати на поле, яке йому належить. Під час переходу через ставок він наступив на міну.
За повідомленням Херсонської ОВА, протягом минулої доби вибухотехніки Нацполіції обстежили 4,4 гектара територій, вилучили 23 вибухонебезпечні предмети, знищили – 3. Піротехніки ДСНС обстежили 7,1 гектара територій, вилучили та знешкодили 63 вибухонебезпечні предмети. Підрозділи ЗСУ, ТРО та ДССТ обстежили 18 кілометрів доріг, 3 кілометри ліній електропередач, 328,8 гектара територій, на яких виявили та знищили 152 вибухонебезпечні предмети.
Правоохоронці вкотре нагадують мешканцям звільнених територій Херсонщини про важливість дотримання правил мінної безпеки. Не потрібно відвідувати поля, лісосмуги та інші території, які ще не обстежили сапери. Там можуть залишатися розтяжки, міни, нерозірвані боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети.
Якщо ви побачили вибухівку, в жодному разі не чіпайте її. Відійдіть на безпечну відстань та покличте рятувальників або правоохоронців.

Фото ілюстративне 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info