16.1 C
Kherson
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Останні новини

У Станіславі перейменують вулицю на честь загиблого в АТО односельця

 Білозерка.info

У селі Станіслав мешканці вирішили перейменувати одну з вулиць і дати їй ім’я нещодавно загиблого в АТО односельця. Так, вулицю Флотську перейменують на вулицю імені морпіха Сергія Сонька.

Про таке рішення станіславців розповів сільський голова Володимир Желуденко на своїй сторінці у Facebook: «На звернення жителів вулиці Флотської та інших жителів села Станіслав в ході сільських громадських слухань 18 лютого 2017 року було розглянуто пропозицію про перейменування вулиці Флотської, в ім’я загиблого за Україну героя — морського піхотинця, який проживав на цій вулиці, — Сергія Сонька. На слуханнях зареєструвалися 185 осіб. Всі одноголосно підтримали пропозицію про нову назву — «вулиця морпіха Сергія Сонька». Голосування проводилося шляхом вставання. Зібрання віддало шану загиблому бійцю хвилиною мовчання. Дякую односельцям за патріотичну позицію».

Сергій Сонько загинув 8 січня 2017 року. Йому було 23 роки. Близько року тому він вирішив іти до війська. Сонько був командиром третього відділення 36-ї бригади морської піхоти. Паралельно Сергій навчався на юридичному факультеті Чорноморського університету ім. Петра Могили на заочному відділенні.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info