У сільському хабі Білозерської громади допомагають багатодітним родинам

0
155

Сім’я з Білозерської громади отримує у місцевому хабі психосоціальну підтримку. Заняття відвідує мама Лілія разом з трьома дітьми. Загалом у жінки 11 дітей, проте більшість з них живуть самостійно, а Лілія продовжує самостійно займатись вихованням трьох. Про це повідомив Громадський вісник Херсонщини.

Окупацію та російські обстріли родина пережила у Білозерській громаді.

“Мої діти готові вдома перемити весь посуд на кухні, прибрати всі кімнати та на подвірʼї, аби тільки скоріше звільнитись та піти на заняття до хаба”, – розповіла Лілія.

Спочатку малеча не хотіла відвідувати заклад, але потім змінила свою думку. Завдяки роботі з фахівцями донька Єлизавета стала більш самостійною, почала виявляти бажання відвідувати групові заняття.

У хабі для дітей у вільному доступі знаходяться різноманітні ігрові набори. Ліза полюбляє ліпити з пластиліну, а Назар та Коля – грати у рухливі ігри, футбол та настільний теніс. Також нещодавно сім’я побувала на майстер-класі з ліплення вареників з картоплею.

“Наш хаб – це місце сили, мені та іншим родинам він надає енергію та натхнення”, – поділилась своєю думкою соцпрацівниця сільського хабу Ірина.

Простір працює за співпраці ЮНІСЕФ та ХОЦ “Успішна жінка”.

Дар’ївська громада отримала обладнання для укриття. Допомога надійшла від Херсонського обласного БФ “Мангуст”. Громаді передали будівельні матеріали, бруси для спорту, меблі та іграшки.
У Чорнобаївській громаді діє сільський хаб. У ньому психологічну допомогу від фахівчині отримали двоє братів. Також тут проводяться заняття з казкотерапії та мандалотерапії.
Мешканці Херсонщини зможуть скористатись онлайн-лінією психологічних консультацій. Проєкт запустила у роботу благодійна організація ADRA Ukraine. Психологи проводять індивідуальні консультації, сімейну та парну терапію, групові тренінги та семінари.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь