16.4 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

У Широкій Балці ексгумували тіло жінки, яку розстріляли росіяни

Правоохоронці  провели ексгумацію та огляд тіла мирної мешканки Станіславської територіальної громади, вбитої російськими військовими.

Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.

За даними слідства, у березні 2022 року під час окупації села Широка Балка військовий армії рф розстріляв із автоматичної зброї місцеву мешканку. 46-річна жінка вступила з ним у словесний конфлікт, коли окупант почав вимагати паспорт.

Як розповідає Станіславський сільський голова Іван Самойленко, інцидент стався 29 березня на одній із вулиць села.

«Олена (загибла) йшла по своїх справах і на одній із вулиць зустріла російських військових, які почали вимагати в неї український паспорт. Жінка різко висловилася на їхню адресу, мовляв, хто вони такі, і що тут забули. Повернулася і пішла собі далі. В цей момент окупант вистрілив їй у спину. Від отриманого поранення жінка загинула на місці», – говорить очільник громади.

Свідком події стала місцева мешканка. Жінка не наважилася забрати тіло на очах у військових, але потім повернулася за ним. Односельці захоронити Олену на території саду.

Наразі тіло широчанки спрямовано для проведення відповідних експертних досліджень. Триває досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

У період з березня по квітень 2022 року внаслідок обстрілів російськими військами в Олександрівці загинули четверо місцевих жителів. Усі вони поховані на власних подвір’ях або городах.

У квітні минулого року російські військові стратили сім жителів села Правдине Херсонської області. Окупанти розстріляли шість чоловіків і дівчину, потім підірвали будинок, у якому стався злочин – разом із трупами. Ексгумація відбувалася наприкінці листопада. Вбиті чоловіки були співробітниками фірми, яка охороняла сільськогосподарську техніку в цьому населеному пункті. Ще одна жертва злочину росіян перебувала у стосунках з одним із охоронців.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info