28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

У школах не діти?

 Білозерка.info  Білозерка.info

У минулому номері районної газети прочитала статтю «Чи тепло у садочках?». Склалося враження, що діти в нас відвідують лише дошкільні заклади, адже ніхто не згадав про школи і неймовірний холод, у якому навчаються учні.

Сьогодні мої діти вдома на канікулах, але замість відпочинку ковтають пігулки. Боком вилазить навчання… І така ситуація повторюється щороку. Економія на здоров’ї дітей просто дістала. Краще б наші чиновники на собі економили. Своїх дітей, вони навряд чи відпустять мерзнути у школі.

Звісно, основна частина батьків мовчить з цього приводу, адже ніхто не хоче псувати стосунки з адміністрацією школи. Мовчать і вчителі, бо знайти роботу за фахом сьогодні непросто. Мерзнуть, мовчать і хворіють…

Олеся Жвава 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info