28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

У Широкій Балці через м’ячик півсела побилося

Футбольний матч закінчився… двома розправами у селі на Херсонщині. На стадіоні за будинком культури, що в селі Широка Балка Білозерського району області, група підлітків грала у футбол. Та в розпал матчу м’яч вилетів за межі поля, й потрапив у двір сусіднього будинку на Херсонському шосе. Аби не втрачати час на перемовини із його господарем,  17-річний гравець перескочив через огорожу, й намагався забрати самотужки «заблукалий» м’ячик. А господар, обурений самовільним вторгненням на його приватну власність, упіймав футболіста, й торохнув його підвісним замком по голові. Тому вже стало не до футболу – побіг додому, й розказав про те, що сталося.

Родичі юного спортсмена також у боргу не залишилися. Ціла компанія вже не підлітків, а з шести кремезних чоловіків рушила «погомоніти» з власником хати. І в свою чергу помстилася йому за образу свого підопічного. Захисники хлопця побили селянина так, що зламали йому ребро. А його уламок ще й прохромив бідоласі легені. Відтак, історія з м’ячем перемістилася вже «на поле» Феміди.

За фактом нанесення тілесних ушкоджень у Білозерському відділенні Національної поліції розпочали кримінальне провадження. Начальник відділення Олексій Войчек каже: учасники бійок, котрі зараз проходять судово-медичну експертизу, вважають призвідцями актів насилля одне одного. Причому свою провину ніхто не збирається визнавати. Та якби всі вони поважали закон і право власності, а не намагалися нашвидкуруч влаштовувати «покарання за злочин» без суду й слідства, то й самі під слідство не потрапили б.

Сергій Яновський.

Джерело: Новий День 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info