11.9 C
Kherson
Неділя, 3 Грудня, 2023

Останні новини

У Розливнянському дитячому садку дітей потішили новим спортивним майданчиком

У Розливнянському дитячому садку встановили новий ігровий спортивний майданчик.

Сергій Гриценко та Наталія Яновська подали проект «Рости здоровим, малюк» до Британської Ради та отримали фінансування в розмірі 15 тисяч гривень. На ці кошти активісти придбали спортивний інвентар для дошкільнят та встановили його в приміщенні дитячого садку.

Це було велике та радісне свято. Працівники дитячого садка підготували для дітей святкову програму. На малюків чекали інтелектуальні конкурси, читання віршів, танці та ігри у спортивному залі. Червону стрічку на відкритті майданчика урочисто перерізали головний спеціаліст селищної ради Юлія Лісова та директор дитсадка Світлана Махлюнова.

Діти та батьки в захваті від нового майданчика.

«Партнером проекту є Білозерська селищна рада, – говорить  Наталія Яновська, – Хочеться подякувати Антоніні Чередник, селищному голові за її небайдужість до спортивного виховання дітлахів. Також висловлюємо подяку Світлані Махлюновій, директору дитячого садка, Сергію Гриценку, менеджеру проекту та місцевим жителям, які допомогли в здійсненні дитячої мрії».

Проект “Рости здоровим,  малюк” реалізований в рамках програми Активні громадяни за підтримки Британської Ради та Херсонського Фонду “Об’єднання”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info