У п’яти населених пунктах Дар’ївської громади скасували земельний податок

0
164

Мешканців п’яти сіл Дар’ївської громади звільнили від сплати земельного податку через складну безпекову ситуацію.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
У 2024 році жителям сіл Токарівка, Новотягинка, Іванівка, Понятівка та Микільське не доведеться сплачувати земельний податок та орендну плату за землю.
Цей податок скасували через те, що у відповідних населених пунктах наразі складна безпекова та економічна ситуація. Села знаходяться на лінії фронту та кожен день перебувають під ворожими обстрілами.
Раніше для жителів Херсонської громади також скасували плату за заміновану землю.

  • Киселівському старостинському округу Чорнобаївської сільради передали талони на дизельне паливо для генераторів. Їх надали в рамках проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні. Киселівський старостинський округ отримує талони на пальне вдруге.
  • Білозерські комунальники отримали 9 насосів із частотними перетворювачами для обладнання свердловин. Допомога надійшла у громаду від програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”. Обладнання придбали за 220 тис. 188 грн.
  • Чорнобаївській СТГ передали екскаватор-навантажувач. Спецтехніка у громаді з’явилась завдяки співпраці з організацією “Кімонікс Інтернешнл Інк” у рамках ініціативи “Демократичне врядування у Східній Україні”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь