У Правдиному відремонтують укриття

0
201

У селі Правдине Білозерської громади приведуть до ладу захисну споруду. До цього балансоутримувача приміщення зобов’язав Одеський окружний адміністративний суд.
Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура у Telegram.
Укриття у Правдиному розраховане на 150 осіб. Наразі у ньому під час обстрілів не можуть переховуватись місцеві мешканці, оскільки це загрожує їхньому життю та здоров’ю. Таким чином, укриття є непридатним для використання.
Через це Олешківська окружна прокуратура звернулась до суду з позовом. Його задовольнив Одеський окружний адміністративний суд. Тепер балансоутримувач має привести укриття у належний технічний стан.

  • У Ромашкове та Білозерку привезли гуманітарну допомогу. Мешканці Ромашкового отримали сімейні набори GEM HGBF та генератори, а жителі Білозерки – сімейні набори.
  • Жителі Широкої Балки Станіславської громади отримали пледи і теплі ковдри. Допомогу доставило Товариство Червоного Хреста. Гуманітарний вантаж розподілять між ВПО та тими, чим оселі постраждали від російських обстрілів.
  • До Дар’ївської громади доставили будівельні матеріали. Допомогу привезли представники Товариства Червоного Хреста. 80 тон будівельних матеріалів отримають жителі Микільського старостату.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь