У Правдиному відновили газопостачання, блакитне паливо з’явилося у 40 домівках

0
53

У селі Правдине Білозерської громади відновили газопостачання. Станом на 19 травня блакитне паливо з’явилося у 40 домівках.

Про це повідомила у Телеграмі Херсонська ОВА.

У березні минулого року внаслідок ворожих обстрілів Прадине залишилося без газо-, електро- та водопостачання. Також у старостаті зник мобільний зв’язок українських операторів та інтернет. Ремонт комунікацій розпочався лише після звільнення Білозерщини.

Наприкінці лютого енергетики відновили електропостачання Правдиного, а 20 квітня світло з’явилося у Таврійському та Новій Зорі.

30 березня будівельники завершили ремонт мосту поблизу села Правдине. Російські військові підірвали споруду через зрошувальний канал при відступі з території Правдинського старостату на початку листопада. У січні задля вирішення проблеми зі сполученням тут збудували тимчасову переправу, сьогодні ж правдинці мають повноцінний мостоперехід.

“Сьогодні  мешканці населених пунктів Правдинського старостату поступово повертаються до звичного життя. Після відновлення мосту через зрошувальний канал, пришвидшилися ремонтні роботи. Наразі ми вже зі світлом та частково із газопостачанням. Також тривають роботи з відновлення провідного інтернету” , – розповіла староста Правдиного Любов Шевченко.

Крім того, сьогодні місцева влада працює над реалізацією проєкту з відновлення водопостачання. За словами заступника начальника Білозерської військової адміністрації Олексія Журавленка, це доволі дороговартісна справа,  адже внаслідок ворожих обстрілів трубопровід у Правдиному повністю знищений.

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь