19.4 C
Kherson
Четвер, 13 Червня, 2024

Останні новини

У Правдиному відновили електропостачання

Сьогодні у Правдиному енергетики подали напругу для 312 абонентів. Світло з’явилося на чотирьох вулицях села. Це 105 із 228 населених пунктів звільненої Херсонщини, в якому відновили електроживлення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.

«Світло зникло у Правдиному 9 березня минулого року, а через три дні село залишилося без газопостачання. Мешканцям старостату довелося жити без електроенергії майже рік. Окрім того, через постійні обстріли у селі повністю знищена водомережа. Під час відступу окупанти зруйнували міст поблизу Правдиного, внаслідок чого до села не могли дістатися ремонтні бригади», – розповіла староста Правдинського старостату Любов Шевченко.

Після відновлення мосту до Правдиного почали активно завозити гуманітарну допомогу та активізувалася робота з відновлення комунікацій.
За словами старости, сьогодні у громаді проживає близько півтисячі осіб. Білозерська військова адміністрація та волонтери надали мешканцям Правдиного, Таврійського та Нової Зорі 24 генератори, які допомагають зробити запаси води та підзарядити пристрої. Після відновлення електропостачання, бажаючих повернутися до села побільшає, переконана Любов Шевченко.
23 лютого подано напругу до села Лиманець Дар’ївської територіальної громади, заживлено 344 споживачі. В селі Інгулівка електроенергію відновили 65 абонентам.
Через щоденні обстріли населених пунктів, які знаходяться на правому березі Дніпра, енергетики не мають можливості відремонтувати лінії електропередачі. Крім того, ситуацію ускладнює відсутність транспортного сполучення із громадою, спричиненої руйнацією Дар’ївського мосту. Дістатися об’їзним шляхом до громади дуже проблематично.
За інформацією Херсонської ОВА, над відновленням електропостачання на Херсонщині наразі працює 37 бригад – це 181 робітник та 68 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Білоусове, Ольгине, Трудолюбівку, Берислав, Калинівське, Херсон, Правдине, Дар’ївку та Посад-Покровське.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info