Полтавські будівельники відбудували 13 осель у Правдиному

0
255

В рамках державної програми “Пліч-о-пліч” Полтавщина допомагає у відбудові Правдиного. Наразі у селі відремонтовано 13 приватних осель.
Про це повідомило видання kolo.news.
В період окупації, внаслідок активних бойових дій, постраждав будинок місцевої мешканки Ганни Яворської.  Дім був суттєво пошкоджений, але його вже відбудували.
Ганна розповідає, що виїхала з села в період окупації – у травні минулого року. Жінка з родиною оселилися в Києві, згодом переїхали до Польщі.
Коли Правдине звільнили, сім’я повернулась додому. Проте стан пошкодженого будинку бажав кращого. Пані Ганна раділа, що хоча б стіни встояли.
Надію на повернення до звичного життя дали будівельники з Полтавщини, які  відремонтували зруйновану оселю.

“Приїхали будівельники, зробили дах, поставили вікна, привезли двері. Вдячна всім, хто допомагає, хлопці працювали в мене гарні” , – каже жінка.

Заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін повідомив, що у Правдиному відбудовані вже 13 домівок. Наразі робітники працюють над ремонтом 39 осель. В будинках встановлюють нові вікна, двері, лагодять дахи тощо.
Окрім цього, у селі відновлюють інфраструктуру, сьогодні розробляється проєктна документація для будівництва фельдшерсько-акушерського пункту та ліцею.
Загалом Полтавська область відбудовує два населені пункти у Херсонській області – Правдине і Чкалове.

  •  У Новій Зорі Білозерської громади відремонтовано 9 приватних домоволодінь. Про відновлення села дбає Львівська область. Ремонт будинків планують закінчити у жовтні.
  •  В рамках проєкту “Пліч-о-пліч” у Киселівці Чорнобаївської громади відбудовують зруйновані будинки. Внаслідок ворожих обстрілів тут пошкоджено  більше сотні осель.
  • Волонтери Українського Червоного Хреста доставили мешканцям Білозерської громади понад півтори тисячі продуктових наборів від WFP in Ukraine.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь