У Прадиному відбудували 14 осель

0
115

В рамках проєкту “Пліч-о-пліч”, у Правдиному відбудували 14 приватних осель.
Про це у Телеграмі повідомив начальник Херсонської ОВА.

Олександр Прокудін побував у населеному пункті разом із заступником керівника Офісу Президента Олексієм Кулебою.

Як розповіла староста Правдинського округу Любов Шевченко, у 14 будинках вже завершили ремонт, ще у 62 – продовжують працювати будівельні бригади. Усі роботи виконуються для власників житла безкоштовно.

“Вже замовили двері, вікна, буде пофарбований фасад”, – прокоментував ремонт одного із будинків начальник департаменту будівництва Полтавської ОВА Сергій Сизько, який також приїхав до Правдиного.

Раніше процес відновлення інфраструктури був ускладнений відсутністю у місцевих мешканців документів, що підтверджують право власності на житло. Сьогодні більшість господарів вирішило цю проблему.

Внаслідок активних бойових дій у Правдиному було пошкоджено 380 будинків, 44 оселі – повністю зруйновані. Наразі село відбудовує Полтавська область, яка закріплена за населеним пунктом у межах проєкту “Пліч-о-пліч”.

  • В населених пунктах області тилові регіони реалізують ініціативу “Пліч-о-пліч”. У понад 26 громадах вже відремонтовано 460 приватних будинків, також у планах відновлення лікарень, ФАПів, шкіл та садків. Завдяки реалізації державного проєкту майже 500 родин зустрінуть цю зиму у теплих, відремонтованих оселях.
  • У відбудові Посад-Покровського Чорнобаївської громади допомагає херсонський “Добробат”. Волонтери лагодять покрівлю у приватному будинку. В селі також проводиться ремонт інших житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури.
  • Для багатодітної сім’ї з Олександрівки Станіславської громади зведуть каркасний будинок у Київській області. Житло родина отримає у селі Михайлівка-Рубежівка Ірпінської громади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь