У Посад-Покровському збудували 5 нових приватних осель

0
527

У квітні 2023 року Посад-Покровське увійшло до державного пілотного проєкту реставрації. Відбудовою у селі займається  Служба відновлення у Херсонській області. На даний момент на місці зруйнованих війною домівок “з нуля” побудовано 5 осель.
Про це нашому виданню розповіла Анна Голубцова – фахівець зі зв’язків із громадськістю і пресою Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Херсонській області.

“У Посад-Покровському наразі зведено 5 будинків, незабаром розпочнеться ремонт всередині помешкань. Також в селі вже почали прокладати центральне водопостачання. В кінці місяця очікується введення в експлуатацію ділянки траси М14, яка простягається вздовж Посад-Покровського.
Демонтовано ще 70 зруйнованих будинків, вириті котловани під фундамент для них”, – повідомила Анна Голубцова.

  • Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України  займається реконструкцією водопроводу у Посад-Покровському. Водопровідні мережі будуть сучаснішими, розрахованими на потреби всіх мешканців, які можуть повернутися.
  • Благодійники передали Станіславській СТГ новий причеп. Техніка надійшла до громади від Програми DOBRE. Донори доставили причеп у межах реалізації проєкту місцевого економічного розвитку. Допомога сприятиме покращенню послуги з утилізації побутових відходів.
  • Дар’ївська громада отримала гуманітарну допомогу. Будівельні матеріали привезли представники Товариства Червоного Хреста. 80 тон будматеріалів розподілять між мешканцями Микільського старостату.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь