У Посад-Покровському застосували нову технологію пошуку мін

0
63

У Посад-Покровському піротехніки за допомогою нової технології витратили всього 40 хвилин на дослідження 5 квадратних кілометрів території. Розробка належить польсько-українському Благодійному фонду “Фундація Поступ”.
Про це повідомило Мінекономіки України.
Виріб був представлений на презентації українських розробок для обстеження територій та розмінування. Програмним забезпеченням займалась фірма ЮАДЕМЕДЖ.
Спочатку безпілотник з магнетроном шукає міни. Знаходити він їх може і під водою, і під землею. Після цього відбувається аналіз результатів за допомогою штучного інтелекту. А згодом їх накладають на багатошарову мапу. Все, що треба зробити саперам, – знешкодити вибуховий пристрій.

“Ще в травні ми шукали технології дистанційного обстеження за допомогою дронів по всьому світу. Минуло три місяці, й маємо українські розробки, які демонструють результат”, – доповіла міністерка економіки Юлія Свириденко.
  • Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили и 94 986,1  гектар територій, з них 80 985 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 99  тис. вибухонебезпечних предметів.
  • У Посад-Покровському планують відремонтувати вуличне освітлення. Роботи проведуть на вулицях Перемоги та Дєдуха. На відновлення виділили 178 тисяч гривень.
  • Діти з Дар’ївської громади побували на заняттях з мінної безпеки від інструкторів ГО “Асоціація саперів України”. Молодші школярі переглянули тематичний мультфільм та пограли, а старші – прослухали лекцію про небезпеку перебування на замінованих територіях.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь