У Посад-Покровському закладають фундаменти для 4 осель

0
319

У селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади продовжується відбудова. Наразі за планом йде закладка фундаментів ще для чотирьох будинків.

Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram.

У Посад-Покровському закладають фундаменти 4 будинків, які будуть мати підвали. Площа кожної такої будівлі складає 90 кв м. Загалом зведуть 22 таких приватних оселі. Будівельники уже встигли звести 5 будинків, площа кожного із них – 70 кв м. У цих оселях залишилися зробити лише внутрішні роботи. Окрім цього, у Посад-Покровському оголошено тендер на 81 нове будівництво і 39 капітальних ремонтів.
У населеному пункті відновлюють комунікації: газ, воду, електрику, а також дорогу й автомагістралі. Типові будинки та інфраструктуру побудують відповідно за планом. Раніше Посад-Покровське було майже повністю зруйноване російськими військами.

  • У Дар’ївській громаді встановили укриття. Його доставила Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. У січні такі ж захисні споруди з’явились у Станіславській громаді.
  • 21 сім’я із Дар’ївської громади отримала житлові сертифікати в рамках державної програми “єВідновлення”. Загалом у СТГ внаслідок повномасштабної війни пошкоджені більш ніж 1000 будинків. Після катастрофи на Каховській ГЕС з місцевого бюджету виділили 2,5 млн грн для власників підтоплених будинків.
  • До Станіслава, Інгульця та Зеленівки привезли гуманітарну допомогу. Її доставили волонтери місії “Проліска Херсон”. Місцевим мешканцям видали 250 будівельних наборів та 450 OSB-листів для екстреного ремонту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь