8.9 C
Kherson
Четвер, 29 Лютого, 2024

Останні новини

У Посад-Покровському встановили 40 модульних будинків

У селі Посад-Покровське встановили 40 модульних будинків. Тимчасове житло з’явилося на подвір’ях категорійних верств населення.
Про це кореспондентам Суспільного розповіли представники місцевої влади та мешканці села.
Конструкції для посад-покровців надали благодійники зі Швеції. У першу чергу тимчасове житло облаштовуватимуть для пенсіонерів і людей, у яких повністю зруйновані оселі. У планах встановити 328 модульних будинків.

Днями мобільний будинок з’явився на подвір’ї місцевого жителя Петра. Окупанти залишили його без даху над головою.

“З усього залишилася одна веранда і гараж. Вони теж без шиферу. Інше — все зруйноване. Оце дали модульний будинок, наче так називається, але це ще треба його утеплювати”, – розповів Петро.

Усі необхідні матеріали, аби зібрати модульний будинок та утеплити його, Петро отримав.

“Матеріали дали, але взимку, мабуть, в них і не дуже проживеш. У нього каркас ставиться, а на нього прикручується матеріал, полістерол наче, воно скручується, а поверх утеплювач, а потім знову брезент. Там і матраци, і подушки, і ковдри — все. Освітлення є, є від сонячних батарей, а є – від електрики. Я думаю за тиждень, може, дороблю, утеплю”, – ділиться чоловік.

Модульний будинок отримала і родина Галини. Її житло теж пошкодив російський снаряд, а будиночок, розповідає жінка, поставили три дні тому.

“Був приліт у двір і повністю була зруйнована веранда. Ми її знесли, тому що почалась сипатися штукатурка, цегла. Нам сільська рада надала модульний будинок, щоб ми могли забрати дітей, тому що проживати в будинку наразі неможливо: цвіль, миші, все згнило. Ми вже речі туди занесли. Зараз утеплюємо, тому що там протяги, бо це є літній варіант”, – сказала Галина.

Загалом у Посад-Покровському не вцілів жоден із 940 будинків, 350 з яких – повністю зруйновані. На даний час у селі проживає 406 осіб.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info