У Посад-Покровському відновив роботу консервний завод

0
3

Село Посад-Покровське Чорнобаївської громади поступово повертається до звичного життя. Серед позитивних змін у старостаті – відновлення роботи консервного заводу.
Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.
За словами директорки заводу, пані Ольги, цього сезону тут виготовлено 5876 банок консервованих помідорів. Також завод випускає квасолю у томатному соку.

 Білозерка.info  Білозерка.info

“Ми годуємо і солдатів, і діточок, у нас здорова продукція, бо вирощуємо самі петрушку, часничок, кріп, помідори”, – розповідає директорка.

За словами першого заступника начальника Херсонської ОВА Дмитра Бутрія, робота заводу – важлива і для громади, і для регіону, і для країни вцілому.

“Це відновлення робочих місць, а значить – зарплатня людям. Це також цеглинка у відбудові економіки. І звісно, відродження аграрного потенціалу нашого краю та ділової активності, наповнення обласного бюджету”, – зазначив Дмитро Бутрій.

Задля безперебійної роботи Херсонська ОВА надала консервному заводу потужний генератор.

  • Представники РО “РМ “Карітас-Спес-Одеса” привезли для мешканців Посад-Покровського буржуйки. Останні стануть у нагоді місцевим у холодну пору року.
  • 13 вересня соціальним службам Дар’ївської, Білозерської та Станіславської громад передали ноутбуки для соціальних працівників. Комп’ютерне обладнання надав благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).
  • У Станіславському ліцеї ім. К.Й.Голобородька планують відремонтувати укриття. На відповідну мету з місцевого бюджету витратять 6 115 646 гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь