У Посад-Покровському відновили електропостачання

0
60

5 травня енергетики подали до Посад-Покровського напругу. Наразі електропостачання мають близько 40% абонентів.
Про це у своєму Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.
«Енергетики продовжують працювати, аби увесь населений пункт був зі світлом!» – йдеться у дописі.


Ремонт електромережі сповільнював високий ризик небезпеки, адже в період окупації правобережжя Херсонщини Посад-Покровське перетворилось на лінію фронту. Російські військові залишили по собі купу вибухонебезпечних предметів, що значно ускладнює процес відновлення села.
31 березня у Посад-Покровському на російській міні підірвалися троє електромонтерів, які працювали над відновленням лінії електропередачі. Отримані травми виявилися несуміжними із життям.
13 березня на околиці села Посад-Покровське на протитанковій міні підірвався автомобіль з цивільним чоловіком. Від мінно-вибухової травми та численних поранень ніг, він загинув на місці. Цього ж дня під час розмінування території населеного пункту на одному із подвір’їв здетонував касетний снаряд. Поранення середньої тяжкості отримали четверо працівників ДСНС.
До повномасштабного вторгнення росіїту Посад-Покровському проживало понад дві тисячі осіб, під час окупації – залишилось близько двадцяти. У селі було 940 будинків, жоден з яких не вцілів. Сьогодні власникам зруйнованого житла встановлюють модульні будиночки. Внаслідок активних бойових дій тут повністю знищені усі комунікації.
Село Посад-Покровське увійшло до переліку населених пунктів, які відновлюватимуть в рамках державного проєкту за принципами «краще, ніж було». Відбудову села планують розпочати зі школи та дитячого садка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь