У Посад-Покровському відновлюють водопостачання

0
222

У селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади відновлюють водомережу, зруйновану в період активних бойових дій.
Про це повідомило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України у Facebook.


Підрядна організація, яка виграла тендер на відповідні послуги, застосовує для відновлення водопроводу сучасні технології. Свердловини та насосні станції працюватимуть автоматизовано.

“Мережі будуть сучаснішими, розрахованими на потреби всіх мешканців, які можуть повернутися. Також визначається необхідна висота вежі для збільшення тиску в найвіддаленіших куточках мережі та розраховується відповідна потужність насосів”, – відзначили в Агентстві відновлення.

Наразі людей, які проживають у Посад-Покровському, Служба відновлення забезпечує резервуарами для води, тимчасовими водозаборами та оснащенням для очищення води.
Також після проведення тендеру на відновлення електромереж підрядник почав реконструювати систему електропостачання.
У квітні Посад-Покровське стало одним із шести постраждалих від війни населених пунктів, які необхідно відбудувати у рамках пілотного проекту реставрації. Архітектурне бюро archimatika розробило концепцію комплексної відбудови села. У Посад-Покровському необхідно відновити житлові будинки та господарські будівлі.

  • Херсонські військові медики отримали сучасні ранці-наплічники. Оснащення передав благодійник з Німеччини Стефан Міронюк. Також волонтерки з Blau-Gelbes Kreuz надали військові аксесуари.
  • У Посад-Покровському Чорнобаївської громади ремонтуватимуть вулицю Покровську, Зелену та Спортивну. На відповідні на вулиці Покровській витратять 1 млн 494 тис 690 грн. Зелену та Спортивну відремонтуть за 2 млн 246 тис 698 грн і 32 коп.
  • У Чорнобаївці встановили Місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення (МАСЦО). Під час оголошення повітряної тривоги лунатиме довгий звуковий сигнал разом із аудіоповідомленням. Коли небезпека мине, звучатиме короткий звуковий сигнал.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь