У Посад-Покровському відновлюють будинки та водопровід

0
425

У зруйнованому російськими обстрілами Посад-Покровському триває відбудова інфраструктурних об’єктів та приватних будинків. Наразі тут здійснюють монтаж водопроводу.
Про це повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області у Facebook.
Станом на 12.03.2024 р. Служба відновлення уклала 327 договорів на відбудову осель у Посад-Покровському. З них 239 – на нове будівництво, 88 – на капітальний ремонт.
Також у селі реалізовують проєкт щодо реконструкції системи водопостачання. На сьогоднішній день вже прокладено 5 кілометрів водопроводу.
У переліку реалізованих проєктів – відновлення електропостачання та ремонт дороги Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, яка була зруйнована внаслідок бойових дій. Наразі ця ділянка траси повноцінно функціонує.
Процес відбудови населеного пункту розпочався після звільнення правобережної частини Херсонщини. Посад-Покровське увійшло до державної програми експериментального проекту з відновлення зруйнованих сіл, яке здійснюють за принципом “краще, ніж було”. Проєкт реалізовує Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області у співпраці з місцевими органами влади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь