У Посад-Покровському відновлять понад 75 будинків на основі чесної конкуренції

0
163

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України планує відбудувати понад 75 приватних осель у Посад-Покровському Чорнобаївської громади. Наразі підписані відповідні договори.
Про це повідомив Мустафа Найєм, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури, на своїй сторінці у Facebook.
Станом на 29 листопада підписано більш ніж 50 договорів на відновлення раніше знищених об’єктів – будинків, освітніх закладів, лікарень, залізничного вокзалу та комунікацій. Завдяки спрощенню процедур та чесній конкуренції на ремонтні роботи витратять на 215 млн грн менше.
Так, у Посад-Покровському відновлять 75 будинків, відремонтують зруйновані обстрілами водопровід та електромережі.
Подібна ситуація – у Ягідному на Чернігівщині. Там відбудують 16 багатоквартирних будинків. Загалом у цих двох селах вартість відновлення становитиме на 25 млн грн менше, ніж було заплановано, завдяки проведенню тендерів.

Кошти на відновлення України виділив Фонд ліквідації наслідків збройної агресії РФ. Державне агентство відновлення розробило єдину методику проведення тендерів на відбудову цивільних обʼєктів. У документі прописані уніфіковані кваліфікаційні вимоги до учасників, розроблені у межах співробітництва з UNODC Programme Office in Ukraine Open Contracting та USAID_ВзаємоДія.

  • У Благодатнівській початковій школі відремонтували укриття. Сховище укомплектували меблями та навчальним обладнанням. У приміщенні з’явились стільці з партами, проєктор, дошка, лавки, шафи тощо.
  • У Посад-Покровському Чорнобаївської громади демонтують зруйновані будинки. Демонтаж проводить Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області. На місці знищених будівель побудують нові оселі. Вже демонтовано 25 будинків із запланованих 75.
  • Херсонські аграрії можуть отримати модульні склади для зберігання зерна. Для цього необхідно подати заявку через Державний аграрний реєстр (ДАР).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь