У Посад-Покровському працює мобільна бригада стоматологів

0
291

У Посад-Покровському Чорнобаївської громади працюють стоматологи. Послугами спеціалісті можна скористатися до 10 грудня.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.
Мобільна бригада стоматологів приймає пацієнтів з 9 ранку до 2 години протягом тижня, окрім суботи. У понеділок, середу та п’ятницю лікарі проводять консультації з хірургічних питань. У вівторок, четвер та неділю ортодонти надають терапевтичну та ортопедичну стоматологічну допомогу.
Ініціативу реалізують фахівці Херсонської міської стоматологічної поліклініки за підтримки Нідерландів, Благодійного фонду “LifeLine Ukraine” та Міжнародного фонду “Фундація Відродження України”.
Додаткову інформацію щодо роботи стоматологів у Посад-Покровському можна отримати за телефонами: (068) 433-22-33; (068) 09-09-303.

  • У Чорнобаївській громаді створюють модульне містечко для мешканців Херсонщини, які втратили свої домівки через війну. У 160 модулях можуть проживати близько 300 людей. Наразі продовжується монтаж модулів та виготовляється проєкт на установку містечка в цілому.
  • Мешканцям Станіславської громади видали гуманітарну допомогу. Люди отримали ковдри, матраци, постільну білизну, подушки, сонячні лампи та каністри для води. Гуманітарний вантаж доставили волонтери місії “Проліска” завдяки UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні.
  • Чорнобаївська сільська рада придбала для потреб військових 22 акумулятори DJI Matrice 30 Series TB30 Intelligent Flight Battery та 40 акумуляторів DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3. Загальна вартість обладнання склала 568 978 гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь