У Посад-Покровському почали відбудову перших зруйнованих осель

0
86

У селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади впроваджується державний проєкт з відновлення зруйнованої інфраструктури. Наразі у населеному пункті розпочалася відбудова перших п’яти приватних осель.

Про це у Телеграмі повідомляє Херсонська ОВА.

Кожна з відбудованих осель матиме площу 70 метрів квадратних. Передбачено також і внутрішнє оздоблення приміщень. Завершити роботи планують до нового року.

Проєкт відбудови Посад-Покровського враховує сучасні урбаністичні тенденції та безпекові вимоги. Окрім відновлення приватного сектору, заплановане будівництво нового ліцею, центру безпеки та амбулаторії.

Новий простір села буде безбар’єрним й інклюзивним, з пішохідним бульваром, алеями, сквером, культурним центром та церквою.

Також триває проєктування об’єктів соціальної інфраструктури та відновлення комунікацій – водо- та газопостачання.

  • З 1 серпня стартував другий етап реалізації державної програми із забезпечення житлом українців, чия оселя була пошкоджена або знищена внаслідок збройної агресії рф. Власники такого житла можуть подати заяву на отримання компенсації для придбання нової квартири чи будинку. Зробити це можна через застосунок Дія. Отримати компенсацію зможуть тільки одноосібні власники житла, що зруйноване через бойові дії після 24 лютого, розміщене на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій і не підлягає відновленню.
  • В рамках президентського проєкту “Пліч-о-пліч” Полтавська ОВА планує відремонтувати 380 пошкоджених та 44 вщент знищених будинків у Правдиному. Також у планах – відновити сільраду, будинок культури, школу та амбулаторію.
  • Одеська ОВА виділила 3,5 мільйона гривень на відбудову Чорнобаївської громади. Відновлювальні роботи тривають у Киселівці та Благодатному. Загалом заплановано виділити Херсонській ОВА ще 15 млн грн. з одеського обласного бюджету. На відновлення об’єктів соціальної сфери спрямують ще 23 млн грн.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь