У Посад-Покровському планують відремонтувати три вулиці

0
558

У селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади планують відремонтувати вулицю Покровську, Зелену та Спортивну.
Про це свідчить інформація, розміщена на порталі держзакупівель Prozorro.
Управління Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Херсонській області вже замовило розробку відповідних проєктів. Так, на ремонт вулиці Покровської заплановано 1 млн 494 тис 690 грн. На роботи на вулицях Зеленій та Спортивній –2 млн 246 тис 698 грн і 32 коп.
Проєкти до 31 грудня має розробити столична фірма “Гал трейдинг”, якою володіють Анна, Аліна та Ігор Галащуки.
“Гал трейдинг” зареєструвано у 2019 році. Вперше компанія виграла тендер у 2020 році на 49,5 тис у Чернівецькій області.
Потім фірма не брала участі у торгах, а тепер з’явилась на Херсонщині, де отримала 10 з 17 своїх контрактів.
Також “Гал трейдинг” працював з управлінням Служби відновлення та розвитку в Миколаївській області, де отримав 6 підрядів.

  • У селі Чорнобаївка встановили Місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення (МАСЦО). Під час оголошення повітряної тривоги населення чутиме довгий звуковий сигнал разом із аудіоповідомленням. Коли небезпека мине, то звучатиме короткий звуковий сигнал.
  • Станом на середину грудня на Херсонщині розмінували 155 тис га земель. Бригади саперів опрацьовують приблизно 500 га на день.
    Наразі розміновано близько 25% території правобережної Херсонщини.
  • Станіславська сільська рада виділила з місцевого бюджету три мільйона гривень на закупівлю та доставку 7,5 тис листів шиферу. Будматеріали призначені для ремонту житла, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь