15.3 C
Kherson
Вівторок, 23 Травня, 2023

Останні новини

У Польщі спростили процедуру працевлаштування українців: які зміни очікують заробітчан

Нові правила працевлаштування почнуть діяти приблизно у другій половині січня.

Президент Польщі Анджей Дуда підписав низку указів, якими передбачається спрощення працевлаштування іноземних громадян, зокрема, українців.

 Білозерка.info

Відповідні укази на сайті Адміністрації очільника Польщі з’явилися 4 січня.

Відповідно до документів, на громадян України та ще п’яти країн очікує низка змін у процедурі працевлаштування. Зокрема, передбачається:

  • Українці зможуть працювати у Польщі не 6 місяців, а 2 роки без дозволу на роботу, отримавши декларацію про доручення роботи.
  • Від українців, які подаватимуть заяву на “карту перебування”, більше не вимагатимуть наявність задокументованого місця проживання в Польщі та постійного джерела доходу. Замість цього буде перевірятися тільки, чи є в іноземця, гарантована робота з зарплатою не нижче мінімальної.
  • Підтвердити своє соціальне забезпечення заробітчанин з України зможе, надавши лише договір працевлаштування з вказаною зарплатою.
  • До обставин, які не вимагають від громадян України видачі нового дозволу на проживання та роботу, внесено зміну посади у разі збільшення зарплати.

Нові правила працевлаштування почнуть діяти приблизно у другій половині січня.

Джерело: ТСН

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info