21.2 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

У подарунок – свято

Святковим подарунком для вихованців Радянського ясел-садка від СК «Радянська земля» стала вистава у виконанні чудових артистів центру творчості дітей та юнацтва. А новорічні солодощі від Діда Мороза люб’язно надав сільський голова А.О.Федак.

Щиро дякуємо Андрію Олексійовичу і колективу засновників СК «Радянська земля» за новорічну радість в очах малюків. Бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою і достатку. Низький уклін вам за натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у майбутнє нашого краю.

З повагою та вдячністю адміністрація і батьки вихованців Радянського ясел-садка

*****************************************************************************

Напередодні новорічних свят молодших школярів Олександрівської ЗОШ відвідали представники ТОВ «Еко-ленд» на чолі із його засновником Артемом Павловичем Бахтіним. Підприємство утримує в оренді земельні частки-паї жителів Олександрівки.

Гості сердечно привітали присутніх з Новим роком, побажали успіхів у навчанні, міцного здоров’я, веселих канікул і вручили солодкі подарунки.

За теплі слова, за увагу, приділену діткам, адміністрація школи, батьківський комітет, самі школярі щиро вдячні гостям.

Г.Маковецька, заступник директора школи з виховної роботи

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info