У Новодмитрівці встановили систему очищення води

0
38

У селі Новодмитрівка Томинобалківського старостинського округу Білозерської громади встановили систему очищення води.

Про це у телеграмі повідомляє Херсонська ОВА.
У зв’язку з підривом Каховської ГЄС вода з централізованої водомережі потребує доочистки. Аби покращити якість питної води, у населених пунктах встановлюють очисні установки. Одна з таких – вже є у Новодмитрівці. Мешканці села тепер щодня можуть споживати фільтровану питну воду.
Зазначається, що протягом доби одна станція може очистити і зробити придатною до використання близько 5000 літрів води. Устаткування видаляє з води небезпечні домішки.

  • Міжнародна організація з міграції (МОМ) впроваджує масштабну ваучерну програму для ремонту приватних житлових об’єктів, які зазнали легких та середніх пошкоджень внаслідок бойових дій. Програма діятиме у південних та північно-східних областях України. Довідки за телефоном 0800215015 (з 9.00 до 17.00 у робочі дні).
  • 26 липня у Посад-Покровському погасили фінальну марку з серії «Сили Безпеки та Оборони України», присвячену Службі безпеки України. На марках зображені фото співробітників СБУ, які боронять українську землю. Погашення відбулось по всій країні о 13:00 у відділеннях Укрпошти.
  • Жителям Інгульця та Федорівки Дар’ївської громади, будинки яких постраждали від підтоплення, роздали побутову техніку. У цих населених пунктах від “великої води” постраждали понад 200 будинків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь