27.2 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

У Новодмитрівці водій Мерседес Бенц в’їхав у паркан

28 січня близько дев’ятої години вечора 28-річний водій Мерседес Бенц в’їхав у паркан по вулиці Південній у Новодмитрівці. В результаті удару автівка перевернулася на дах. На щастя, з людей ніхто не постраждав.

Як з’ясувалося, водій іномарки перебував у стані алкогольного сп’яніння. На порушника склали адміністративні матеріали за ст.124 та ст.130 ч.1 КУпАП.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info