У Новій Зорі відремонтували дев’ять приватних будинків

0
41

Майстри із Сокальщини, що у Львівській області, допомагають у відбудові села Нова Зоря Білозерської громади. Наразі будівельники завершили ремонт дев’яти приватних осель.
Про це на офіційному сайті повідомила Львівська ОВА.
Руслан Гоневич, директор приватного підприємства у Сокалі, теж приїхав на Херсонщину у складі ремонтної бригади. Він розповідає, що наразі у 9 домівках вставили нові вікна, замінили двері та дахи.

Роботи по відновленню будинків у Новій Зорі планують завершити у жовтні.

  • У рамках проєкту “Пліч-о-пліч” 15 областей України відновлюють громади Херсонщини. Львівщина займається відбудовою трьох населених пунктів – Білою Криницею, Новою Зорею і Таврійським. Загалом у цих селах планується відремонтувати більше 300 будівель.
  • Одеська область, яка також є учасником  проєкту “Пліч-о-пліч”, закріплена за селом Киселівка Чорнобаївської громади. Внаслідок активних бойових дій тут пошкоджено понад сотню будинків.
  • Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 896 продуктових наборів, 250 порцій готових обідів, 2400 буханок хліба, 71044 літрів питної води. Також людям передали 210 листів шиферу, 27 шт. брезенту, 5 шт. плівки для вікон та 121 будівельний набір.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь