27.8 C
Kherson
Неділя, 1 Жовтня, 2023

Останні новини

У Надеждівському ЗПЗСО провели Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

    Білозерка.info

З цього приводу, у Надеждівському ЗПЗСО провели виховні години, години спілкування, бесіди на теми: «Ні насильству», «Мій улюблений світ без насильства», «Дружба це кльово», «Ми різні – ми рівні», «STOP насильству» та інші. Слід зазначити, що для учнів була організована загальношкільна лінійка на тему : «СНІД – загроза людству». Окрім цього, школярі переглянули відео-презентації на тему «Права людини». Також взяли участь у диспуті «Торгівля людьми. Чи є це злочином проти людства?». В цей час у бібліотеці працювала виставка літератури на відповідну тематику.

 Білозерка.info

А до Міжнародного Дня людей з інвалідністю в Надеждівській школі провели благодійну лотерею «Діти -дітям», де вдалося зібрати 725 гривень. Зібрані кошти передано дитині з інвалідністю, яка навчається в Надеждівському ЗПЗСО.

 Білозерка.info

Джерело: Білозерська селищна рада 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info