У Надеждівці ремонтують центральну вулицю

0
128

У селі Надеждівка Білозерської громади ремонтують вулицю Центральну.

Про це у Фейсбуці повідомила Білозерська селищна військова адміністрація.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки старости Надеждівського округу Василя Тищенка, центральна вулиця села давно потребувала ремонту. В свій час цю дорогу пошкодив великогабаритний транспорт, а в період окупації – понівечила важка військова техніка росіян. Внаслідок такого навантаження головна вулиця Надеждівки перетворилася на суцільну смугу перешкод.

“Капітальний ремонт дорожнього покриття – дуже дорога справа, але виявляється вихід із проблемної ситуації можна знайти завжди, – ділиться Василь Васильович, – Я поїхав до ремонтної бригади, яка відновлювала міст на трасі М-14 поблизу Клапаїв. Спитав, чи немає в них якихось відходів, якими можна засипати ями. В результаті – отримав і матеріали, і потужну підтримку у ремонті дорожнього покриття з боку керівництва Білозерської військової адміністрації та Херсонської ОВА”.

 Білозерка.info  Білозерка.info

Взагалі, за словами Василя Тищенка, життя у старостинському окрузі налагоджується. У Надеждівці є світло, вода та газ, люди постійно отримують гуманітарну допомогу. Громада прийняла до себе близько сорока вимушених переселенців з населених пунктів, які потерпають від постійних ворожих обстрілів, а також оселі яких опинилися у зоні підтоплення.

До старостату пороху повертаються місцеві мешканці, які виїхали звідси в період окупації. Сьогодні найбільша проблема для них – відсутність постійної роботи, адже наразі у селі не працює жоден заклад соціальної сфери. Крім того, суттєво скоротилися вакансії у галузі сільського господарства, оскільки не всі аграрії повністю повернулися до роботи.

Проте, не зважаючи на проблеми, люди налаштовані тут оптимістично та впевнені у перемозі України.

  • Станіславська СВА придбала екскаватор для Олександрівського комунгоспу та колісний трактор для Станіславського КП “Надія”. Техніка потрібна громаді для пришвидшення ремонту водомережі, благоустрою населених пунктів та вивезення твердих побутових відходів.
  • За інформацією Херсонської ОВА, вчора мешканці звільнених територій отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали  22 834 літри води, 4 466 буханок хліба, 1 416 банок консерви та інше.
  • Від програми розвитку ООН Херсонщина отримала 430 генераторів. Обладнання закуплене коштом Уряду Японії та передане за координації Міністерства відновлення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь