29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

У Надеждівці запрацювала новозбудована мережа вуличного освітлення

Вчора, 17 грудня, засвітились вулиці Вишнева, Нова, Вінницька, Миру та Набережна у Надеждівці., повідомляє Білозерська селищна рада. Даний проект реалізовано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Загальна протяжність новозбудованої мережі вуличного освітлення – майже 5 км. Забезпечувати світло вночі будуть сучасні світильники та лампи лед у кількості 72 одиниці.

«Будівництво мереж вуличного освітлення – одне з пріоритетних завдань в роботі селищної ради, – зазначила селищний голова Антоніна Чередник, – адже це, перш за все, безпека мешканців громади у вечірній і нічний час».

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info