40.3 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

У Надеждівці місцевий депутат збудує мережу вуличного освітлення на двох вулицях

У Надеждівці збудують мережу вуличного освітлення на вулицях Молодіжна і Степова. Профінансує будівництво депутат селищної ради та заступник директора ТОВ «Мрія» Олексій Новак, повідомляє Білозерська селищна рада. 

Нагадаємо, що у минулому році  у Надеждівці засвітились вулиці Вишнева, Нова, Вінницька, Миру та Набережна. Даний проект реалізовано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

«Будівництво мереж вуличного освітлення – одне з пріоритетних завдань в роботі селищної ради, – зазначила селищний голова Антоніна Чередник, – адже це, перш за все, безпека мешканців громади у вечірній і нічний час. Хочемо подякувати Олексію Леонтійовичу Новаку за його допомогу у будівництві і закликати інших підприємців брати з нього приклад».

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info