У Миролюбівці та Музиківці з’явились центри психосоціальної підтримки

0
175

У Миролюбівці та Музиківці облаштували два центри психосоціальної підтримки від Українського Червоного Хреста.
Про це ТЧХУ повідомило на своїй сторінці у Telegram.


Відтепер ці заклади зможуть відвідувати місцеві мешканці та отримувати тут психологічну й соціальну підтримку. Функціонування таких центрів допомагає населенню підтримувати своє психічне здоров’я.


Простори підтримки у селах Білозерської та Музиківської громад вдалось облаштувати у межах ініціативи “Посилення гуманітарного реагування в недостатньо забезпечених послугами, віддалених та сільських районах найбільш постраждалих східних та південних регіонів України” за підтримки Данського Червоного Хреста.

  • 179 домогосподарств у Дар’ївській громаді отримали ваучери на корми, ветеринарні ліки та ремонт сараїв. Місцевим мешканцям надали допомогу у рамках проєкту від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).
  • У 2023 році Білозерському центру первинної медико-санітарної допомоги передали 20 генераторів благодійники. Також медзакладу надали мобільний медичний пункт. Спецавтівку вдалось отримати від громадської організації “РОТАРІ КЛУБ “ЛЬВІВ ІНТЕРНЕШНЛ”.
  • До Білозерки, Інгульця та Херсона привезли гуманітарну допомогу. 250 людей отримали теплі ковдри та матраци, постільну білизну, набори посуду, світильники на сонячних батареях та засоби гігієни, подушки та рушники від волонтерів UNHCR Ukraine.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь