У Музиківському ліцеї до кінця року відремонтують укриття

0
193

Музиківська сільська рада планує до кінця грудня відремонтувати укриття у місцевому ліцеї. Відповідна інформація розміщена 30 листопада на сайті Prozorro.

На виконання інших завершальних будівельних робіт по проєкту “Капітальний ремонт захисної споруди, розташованої в комунальному закладі “Музиківський опорний ліцей”, передбачено 4 млн 436 тис. 290 грн. На розробку проєктно-кошторисної документації з архітектурно-будівельними рішеннями громада вже витратила 254 тис. 718 грн.

Згідно з технічним завданням, серед іншого заплановано виконати наступні роботи: мурування перегородок внутрішніх із цегли, демонтаж та встановлення дверей та вікна, облаштування підлоги з теплоізоляцією, шпаклювання стелі,  шпаклювання та фарбування стін та відкосів, розбір існуючого ганку та облаштування нового, прокладання трубопроводів водопостачання, встановлення душової кабінки, 4 унітазів та 4 умивальників, прокладання трубопроводів каналізації, установка вентилятора та прокладання повітроводів, установлення 4 електроконвекторів, монтаж ввідно-розподільних пристроїв та пожежної сигналізації та сигналізації оповіщення. Всього 150 видів робіт.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 8 грудня 2023 року. Тож підрядники ще мають трохи часу на підготовку документації та участь у відборі. Але треба добре зважити власну спроможність, оскільки завершити роботи необхідно буде до 31 грудня 2023 року. В кращому випадку у підрядника залишиться 23 дні!

Раніше повідомлялося, що Бюджет Музиківської громади збільшився на більш ніж три мільйони гривень. 

Людмила Погрібна

Фото – ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь