У Музиківській громаді відновлює роботу ГО “Музичани”

0
136

У Музиківській громаді відновлює роботу громадська організація “Музичани”, яка  працювала тут до війни.
Про це повідомила місцева активістка Тетяна Трибушна на своїй сторінці у Facebook.

“Маємо гарну новину для тих, хто ще пам’ятає нашу організацію!
Після кількарічної перерви ми ризикнули та пробуємо відновити роботу ГО. Ще до кінця не знаємо, що з того вийде, але маленький результат уже маємо”, – написала Тетяна.

У вересні “Музичани” взяли участь у конкурсі міні-грантів у Херсонській та Харківській областях від ГО “Десяте Квітня” за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні і стали одними із переможців.
Мета “Музичан” у проекті – сприяння соціальній згуртованості ВПО, які проживають на території громади. Досягти поставлених цілей можна шляхом організації роботи постійно діючої платформи для спілкування, виявлення потреб та налагодження діалогу з владою через  Клуб громадського діалогу.
Цільова аудиторія проєкту – ВПО, що живуть на території Музиківської громади, але участь можуть взяти і жителі інших громад. Проєкт реалізується у співпраці з Музиківською сільською військовою адміністрацією.
21 жовтня ГО “Музичани” повідомили, що вже отримали першу частину обладнання для облаштування Клубу громадського діалогу.

  • У жителів Херсонської області є можливість безоплатно отримати нову професію або водійську категорію C1, C, D1, D, C1E, CE, D1E і DE. Ваучер на навчання пропонує Державна служба зайнятості.
  • Мешканцям Херсонщини надають можливість безкоштовно навчатись онлайн на IT-курсах. Платформа онлайн-курсів Prometheus надає 600 стипендій для навчання. Їх можуть отримати ветерани та члени їхніх родин (батьки, дружина/чоловік, діти), ті, хто стали безробітними або втратили домівку внаслідок повномасштабної війни, переселенці та інші вразливі категорії населення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь